Опастность мультфильмов.

  Небезпека мультфільмів!!!

 

Сьогодні все більше батьків відчувають сумніви та гнітючу тривогу з приводу безпеки та користі нових мультфільмів. Чи можете собі уявити, щоб наші бабусі та прабабусі довірили одне з  найважливіших  справ у вихованні дітейрозповідати дітям казкиякомусь незнайомцю?  Ні!    А чому ж сьогодні батьки дозволяють своїм дітям дивитися мультфільми, які не переглядали самі, які нічого не знають про авторів та їх наміри. Пропонуємо вам невеликий аналіз найпопулярніших мультфільмів. 

 Гомосексуаліст «Губка Боб Квадратні Штани»

Боб
Чи знаєте ви, що мультсеріал «Спанч Боб» - це пропаганда примітивізму та гомосексуалізму? В мультфільмі показані епізоди, в яких головні персонажі Губка Боб і його друг - морська зірка Патрік тримаються за руки як хлопець та дiвчина, фліртують, сплять в одному ліжку, а також є відверті сцени та натяки на гомосексуальні статеві відносини міжними та між іншими персонажами. 

Наприклад, один із персонажів - Сківард приймає душ в жiночiй шапочці, захоплюється косметикою, оточує себе «жіночими» речами в побуті… Пропагандою гомосексуалізму є також епізод, в якому Патрік і Губка Боб всиновлюють маленьку устрицю і разом доглядають за малюком. При цьому Губка Боб одягнутий в жіночий одяг та є так званою «мамою», а Патрік – «татом». США після таких серіалів вже переповнені збоченцями, а чи потрібне такe неподобствоі в Україні?

 

Мультсеріал «Телепузики» має надзвичайно руйнівний вплив на дитячу психіку, адже він створювався під впливом важких наркотиків, про що свідчить заява колишнього продюсера дитячого телеканалу BBC Сари Грем. Також згідно заяв російських психологів та польських політиків, у цьому серіалі (для дітей 3-4 років) дітям закладають гомосексуальну поведінку. Наприклад, один із хлопчиків-телепузиків носить жіночу сумочку та одягає жіноче платтячко.

 

Дитячий серіал «Покемони» (монстри, демони)

пропагує окультизм та насилля, адже суть мультфільму – це жорстоке знищення покемоном покемона. Шокуючим є випадок, коли після перегляду "Покемонів" було терміново госпіталізовано 685 японських дітей. Епілептичні судоми були викликані червоними вогнями в очах одного з персонажів – Пікачу. Також після декількох дитячих самогубств, що сталися під дією «Покемонів», влада Туреччини заборонила цей серіал.      

    

Мульсеріал «Шрек»

 пiдштовхує дітей до  садизму  і збочення. Наприклад, заради розваги головна героїня, вбиває тварин. Окрім того висміюється традиційна сім’я, а натомість пропагується збочена, так звано «толерантна» сім’я, в якій осел живе з драконицею та мають дітей-мутантів, а огр-шрек із принцесою. Також в цьому мультфільмі є пропаганда транссексуалізму: наприклад Пінокіо носить жіночу спідню білизну, барменша – це чоловік у жіночому одязі та багато інших.

Головна ідея мультсеріалу «Маша та ведмідь»- роби, що хочеш, тобі за це нічого не буде. Маша протягом усіх серій вільно обходиться без батьків і перебуває на вихованні у Ведмедя, який покірно виконує всі Машині забаганки. А агресивна та гіперактивна Маша у кожній серії управляє ним, як хоче. Мультсеріал «Маша та ведмідь» без перебільшення можна назвати засобом пропаганди системи ювенальної юстиції, яка вводиться в Україні під такими гаслами: захист прав дітей, боротьба з насиллям в сімї та торгівлею дітьми  та розпочинає діяти вже цього року.  Йдеться про систему, коли ні батьки, ні вчителі вже не зможуть нормально виховувати своїх дітей, адже насиллям в сім’ї чи в школі буде рахуватися навіть маленьке зауваження підвищеним тоном дитині чи ляпас за погану поведінку. Окрім того, дітям буде заборонено допомагати вдома – помити посуду чи посадити дерево, тому що батьків звинуватять у трудовому насиллі. Якщо ви хочете на даному етапі захистити свою дитину від цієї злочинної систем, то попередьте своїх дітей, щоб вони не заповнювали у школах чи в інших закладах жодних анкет, з допомогою яких будуть збирати інформацію про кожну сім’ю та ставити її під контроль. А також не впускайте соціальних фахівців у свій дім.

Японські мультфільми в стилі «Аніме»та «Манга» заохочують українських дітей до зміни статі (це називається ґендер-бендер), а також пропагують статеві збочення як норму. Подивіться уважно на цей малюнок, хто це – дівчинка чи хлопчик? Не зрозуміло? Ці герої легко змінюють стать (свій ґендер) та заохочують до цього українських глядачів.  Наприклад, у мульткоміксі «Дівчина під сакурою» розповідається, як головний герой знайомиться з дівчинкою, яка виявляється хлопчиком.В іншому мультфільмі «Найкраща у світі любов 1 і 2», розповідається про хлопців-гомосексуалістів.  Також звертаємо вашу увагу і на кров та жорстокість в японських Аніме. Йдеться про мультфільми «Наруто», «Бакуган» та інші.

Головні герої мультфільмів Уолта Діснея

 розфарбовані в неприродно яскраві отруйні кольори. В цих мультфільмах деформується образ жінки та висміюється образ матері (наприклад в «Метро голден маєр», «Гуффі та його команда», «Красуня та чудовисько»), а зображення жінок з різко натуралістичними формами згідно наукових досліджень, впливають на хлопчиків так само як на дорослих чоловикив порнографія.

Такі багатосерійні американські мультфільми як «Сімпсони» та «Гріффіни» 

переповнені: жорстокістю, насиллям, порнографією, брудною лайкою, патологічними явищами та є прямою насмішкою над сім’єю. Також ці мультфільми переповнені збоченцями. Наприклад, у «Гріффінах» один із головних героїв, син Стюї є нібито гомосексуалістом. Ці серіали приводять до росту молодіжної злочинності в суспільстві та заохочують до хуліганської поведінки з батьками. Серіал «Сімпсони» є забороненим у Венесуелі як такий, що надає поганий вплив молоді.

Інший американський мультсеріал «Футурама» 

поставлений на збочених статевих відносинах між роботами і людьми, які показані у відверто порнографічних сценах. Окрім того, головний герой – робот Бендер є курцем, алкоголіком та ненавидить усіх людей. Чи потрібні нашим дітям такі герої? Відповідь однозначна – ні.

Переповнений жорстокістю, насиллям та дитячою порнографією є і мультсеріал «Південний парк».

 В «Саутс парку» висміюються батьки, які виставляються недорозвиненими, алкоголіками,  деспотами, гомосексуалістами, а матері – істеричками, проститутками, порнозірками, вбивцями і т.д. Страхітливим є і висміювання вчителів. Наприклад, шкільний вчитель Герберт Гаррісон зображений гомосексуалістом. Серіал від свого початку відкрито принижує християнську віру (серія 617). Також він закликає до легалізації наркотиків. У Росії прокуратура Москви визнала серіал «Південний парк» екстремістським на основі закону «З протидії екстремістської діяльності», а каналу «2Х2», що транслював цей серіал винесено суворе попередження. Окрім того мультсеріал заборонений в Ірані, Сінгапурі, Малайзії та в інших країнах, але  в Україні,на превеликий жаль, вiн дозволений.

Окрім того звертаємо вашу увагу не лише на мультфільми, але і на  численну продукцію, що пов’язана з цими мультсеріалами. На жаль, сьогодні шкільна продукція -  зошити, папки, пенали переповнена зображеннями персонажів вище вказаних персонажів та також стала інструментом пропаганди збочень.

Поради :

1.Перегляд мультиків повинен бути дозованим, не більше 30 хв. (якщо дитина звикла переглядати мультики довше, то скорочення часу перегляду повинно бути поступовим);

2.Не залишайте ваших дітей без нагляду під час перегляду мультиків, особливо в Інтернеті;

3.Перегляд мультиків повинен бути моментом виховання дитини; для цього переглядайте мультики разом з дитиною і зразу аналізуйте героїв та події (цей герой поганий, цей герой хороший, в цій ситуації герой поступив чесно, в іншій не чесно);

4.Час, який ваша дитина витрачала на перегляд мультиків, використайте для ігор та забав з нею (малювання, читання, прогулянки). Так ваша дитина буде здоровіша і Вам буде спокійніше.

 

Joomla Template: by JoomlaShack